• Shenzhen Beam-Tech Electronic Co., Ltd
  Bay Peter
  Harika iletişim ve çok bilgili. Hızlı servis ve kaliteli ürün. Onlarla kesinlikle tekrar işbirliği yapacağız.
 • Shenzhen Beam-Tech Electronic Co., Ltd
  John
  İletişim kurması ve anlaması kolay, Dost canlısı ve yardımsever. Sipariş tamamen uyumluydu. Sorunları çözmeye istekli. Çok profesyonel ve mükemmel satıcı!!! Ürün yüksek kaliteli ve bir av spot ışığı olarak çok etkilidir, şiddetle tavsiye edilir!!
 • Shenzhen Beam-Tech Electronic Co., Ltd
  Lucy
  Çok accomodating ve çok yönlü bir şirket. Ürünler çok kaliteli ve ihtiyaçlarımızı karşılıyor. Kesinlikle gelecekteki sipariş verecek.
İlgili kişi : Jerry Mao
Telefon numarası : +86-0755-28068891
Naber : +8613924597911

Uzun Çalışma Süresi 2000 Lümen LED Bisiklet Farı Su Geçirmez IP65 Verimli

Menşe yeri CN
Marka adı iTARLIGHTS
Sertifika CE, ROHS
Model numarası IL-137
Min sipariş miktarı 100 Takım
Fiyat US$49.99~US$39.99
Ambalaj bilgileri nötr kutu ambalaj
Teslim süresi 20~35 iş günü
Ödeme koşulları T/T, Batı Birliği
Yetenek temini Ayda 10000 takım
Ürün ayrıntıları
Güç çıkışı 5000 Lümen Işık kaynağı 2 adet CREE XHP50.2 LED
Net ağırlık 156g IP derecelendirme IP65
Çekim Mesafesi 150m Malzeme Uçak dereceli Alüminyum
Vurgulamak

CE LED Bisiklet Farı

,

2000 Lümen LED Bisiklet Farı

,

Su Geçirmez IP65 Bisiklet LED El Feneri

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Ürün Açıklaması

 

1. Süper Parlak: Tamamen karanlıkta bile yolunuzu canlı bir şekilde aydınlatan dört süper parlak CREE XP-G R5 LED ile.2000 lümen maksimum bisiklet ışıklarımız 80 metreye kadar tüm yolu kolayca aydınlatır.Sizin ve bisikletinizin diğer yol kullanıcıları tarafından görülebildiğinden emin olun.

 

2. Dayanıklı ve Suya Dayanıklı: Bisiklet ön ışığımız, düşündüğünüzden daha dayanıklı olan aicraft-greder alüminyum malzemeyi seçer.Işığımız ayrıca uzun süre çalışır, yüksek ışıkta 3 saat, orta modda 6 saat;düşük modda 9 saat ve aşırı düşük modda 30 saat.IP65'e kadar suya dayanıklılık, yani her açıdan sıçrayan suya karşı korumalıdır. Ne olursa olsun, macera veya gece antrenmanı yapanlar için en iyi seçimdir.

 

3. Çoklu Aydınlatma Modları: Işığın 4 çalışma modu vardır (Yüksek - Orta - Düşük-Aşırı düşük) ve kuyruk düğmesine basarak ihtiyacınız olan moda ayarlamak kolaydır.Işığı Yüksek modda açmak için kuyruk sağ düğmesine basın, çalışma modlarını Orta, Düşük ve Düşük Tasarruf olarak değiştirmek için düğmeye tekrar basın;Işık açıkken, özel modları değiştirmek için sol düğmeye basın;KAPATMAK için düğmeye uzun basın.

 

4. Kurulumu Kolay: Son derece hafif yapı, ışığınızı hareket halindeyken kolaylıkla götürmenizi sağlar. Yalnızca 137.1 g net ağırlığı ile, kolayca getirilebilir ve kullanıcılara olağanüstü bir deneyim hissi verir. Işık, sabit bir ışık sağlar. 0.02mA'dan Az Bekleme Akımına Sahip Akıllı Güçlendirici Sabit Akım entegre Sürücü ile çıktı. O halka bantlı plastik montaj, ışık çoğu bisiklete sabitlenebilir.

 

5. Güvende Kalın: Bisiklet parkurları ve yollar karanlıklaşarak önünüzdeki yolu kapatabilir. Geceleri bisiklet sürmek, özellikle sürücüler sizi göremiyorsa tehlikeli olabilir.Bisiklet far setimiz ile görünürlüğünüzü arttırdığınızda güvenliğinizi arttırın!Torç yekpare alüminyumdan yapılmıştır, sadece sizi güvende tutmakla ve yolunuzu aydınlatmakla kalmaz, aynı zamanda uzun süre dayanır.Güçlü beyaz ön ışığı için mükemmel bir şehir setidir.

 

Ürün Özellikleri

 

Aydınlatma Kaynağı Maksimum 2.000 lümen çıkışlı 4 adet CREE XPG LED
Optik sistem 30 derece geniş ışın açısına sahip 1 adet PMMA optik
Kabuk malzemesi Aero dereceli alüminyum alaşım
Yüzey İşlem Normal eloksal kaplama
Devre kartı Yüksek verimli sabit akım devresi, kararlı bir çıkış sağlar.
pil 7.4V 5200mAh li-ion pil takımı
Çalışma süresi 2,5 saat ~ 10 saat
Şarj süresi 8.4V 1A çıkışlı USB-DC kablosuyla 5~6 saat
Parlaklık Seviyeleri Yüksek modda açmak için kuyruk sağ düğmesine basın, Orta ve ardından Düşük almak için tekrar tam basın.Kapatmak için düğmeye uzun basın.
Özel Modlar Işık açıkken, Strobe ve SOS almak için sol kuyruk düğmesine basın.

 

Uzun Çalışma Süresi 2000 Lümen LED Bisiklet Farı Su Geçirmez IP65 Verimli 0Uzun Çalışma Süresi 2000 Lümen LED Bisiklet Farı Su Geçirmez IP65 Verimli 1Uzun Çalışma Süresi 2000 Lümen LED Bisiklet Farı Su Geçirmez IP65 Verimli 2Uzun Çalışma Süresi 2000 Lümen LED Bisiklet Farı Su Geçirmez IP65 Verimli 3