• Shenzhen Beam-Tech Electronic Co., Ltd
  Bay Peter
  Harika iletişim ve çok bilgili. Hızlı servis ve kaliteli ürün. Onlarla kesinlikle tekrar işbirliği yapacağız.
 • Shenzhen Beam-Tech Electronic Co., Ltd
  John
  İletişim kurması ve anlaması kolay, Dost canlısı ve yardımsever. Sipariş tamamen uyumluydu. Sorunları çözmeye istekli. Çok profesyonel ve mükemmel satıcı!!! Ürün yüksek kaliteli ve bir av spot ışığı olarak çok etkilidir, şiddetle tavsiye edilir!!
 • Shenzhen Beam-Tech Electronic Co., Ltd
  Lucy
  Çok accomodating ve çok yönlü bir şirket. Ürünler çok kaliteli ve ihtiyaçlarımızı karşılıyor. Kesinlikle gelecekteki sipariş verecek.
İlgili kişi : Jerry Mao
Telefon numarası : +86-0755-28068891
Naber : +8613924597911

Kurulumu Kolay 2000 Lümen 2 LED Bisiklet Ön Işık Far LED'leri Suya Dayanıklı

Menşe yeri CN
Marka adı iTARLIGHTS
Sertifika CE, ROHS
Model numarası IL-136
Min sipariş miktarı 100 Takım
Fiyat US$53.99~US$43.99
Ambalaj bilgileri nötr kutu ambalaj
Teslim süresi 20~35 iş günü
Ödeme koşulları T/T, Batı Birliği
Yetenek temini Ayda 10000 takım
Ürün ayrıntıları
Güç çıkışı 2000 Lümen Işık kaynağı 2 adet CREE XML U2 LED'leri
Net ağırlık 154.6g IP derecelendirme IP65
Çekim Mesafesi 150m Malzeme Uçak dereceli Alüminyum
Vurgulamak

IP65 LED Bisiklet Ön Işık

,

2000 Lümen LED Bisiklet Ön Işık

,

Eloksal Bisiklet LED El Feneri

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Ürün Açıklaması

 

1. Süper Parlak:Tamamen karanlıkta bile yolunuzu canlı bir şekilde aydınlatan süper parlak Orijinal CREE XM-L2 LED'leri ile.Bisiklet ışıklarımız tüm yolu 150M'ye kadar kolayca aydınlatır.Ultra parlak CREE XM-L2 LED'lerden oluşan, göz küresini her açıdan yakalayan geniş bir ışın sağlayarak çok yüksek görünürlük sağlar.Sizin ve bisikletinizin diğer yol kullanıcıları tarafından görülebildiğinden emin olun.

2. Dayanıklı ve Suya Dayanıklı:Bisiklet ön ışığımız, düşündüğünüzden daha dayanıklı olan aicraft greyder alüminyum malzemeyi seçer.Işığımız ayrıca uzun süre, yüksek ışıkta 2~2,5 saat çalışır. Suya dayanıklılık derecesi IP65'e kadardır, bu da her açıdan sıçrayan suya karşı koruma anlamına gelir. Ne olursa olsun, macera veya gece çalışması için en iyi seçimdir. .

3. Çoklu Aydınlatma Modları:Işığın 4 çalışma modu vardır (Sol ışık açık- Sağ ışık açık-Her ikisi de açık-Düşük) ve üst düğmeye basarak ihtiyacınız olan moda ayarlamak kolaydır.Işığı Yüksek modda açmak için sağ üst düğmeye basın, çalışma modlarını Orta, Düşük ve Düşük Tasarruf olarak değiştirmek için düğmeye tekrar basın; Işık açıkken, özel modları değiştirmek için sol düğmeye basın; Uzun basın kapatmak için düğmeye basın.

4. Şarj Yöntemi:Lamba şarj edilebilir ve USB-DC Şarj Cihazı ile hızlı bir şekilde şarj edilebilir. USB şarjlı bisiklet lambaları, USB portu olan herhangi bir cihaza bağlandığında şarj edilebilir.Işığın dört çalışma modu vardır ve kuyruk anahtarı düğmesine basarak ihtiyacınız olan moda ayarlamak kolaydır.Işığı, ne kadar güç kaldığını gösterebilen ve pili yeniden şarj etmenizi hatırlatan güç göstergeleri ile tasarlanmıştır.Güç durumunu gösteren 4 ışık vardır: güç %60-100 arasında olduğunda yeşil ışık yanar;%40-60 güç için mavi ışık yanar;%20-40 güç için turuncu ışık yanar ve %20'nin altında kırmızı ışık yanar.

5. Kurulumu Kolay:Yalnızca 154.6g net ağırlığı ile, kullanıcılara olağanüstü bir deneyim duygusu vererek kolayca getirilebilir. Işık, 0.02mA'dan Az Bekleme Akımına sahip Intelligent Booster Sabit Akım entegre Sürücüsü ile istikrarlı bir çıkış sağlar.

 

Ürün Özellikleri

 

Aydınlatma Kaynağı

2 adet CREE XML U2 LED'leri

Güç çıkışı 2000 Lümen maks

Yansıtıcı Sistem

1 adet PMMA Optik

Malzeme

Uçak dereceli Alüminyum

Yüzey İşlemleri

Normal eloksal kaplama

Devre kartı

0.02mA'dan Az Bekleme Akımına Sahip Akıllı Güçlendirici Sabit Akım entegre Sürücü, kararlı bir çıkış sağlar

Maksimum Işın Mesafesi

80 milyon

Çalışma süresi

1,5 saat ~ 6 saat

Şarj süresi

5V 3.5A giriş ile 3~4 saat

Ön Lens

Yüksek şeffaf PC Lensi

Çalışma modları

Yüksek - Orta - Düşük-Aşırı düşük

 

Kurulumu Kolay 2000 Lümen 2 LED Bisiklet Ön Işık Far LED'leri Suya Dayanıklı 0Kurulumu Kolay 2000 Lümen 2 LED Bisiklet Ön Işık Far LED'leri Suya Dayanıklı 1