Shenzhen Beam-Tech Electronic Co., Ltd

 • Çin Shenzhen Beam-Tech Electronic Co., Ltd şirket Profili
 • Çin Shenzhen Beam-Tech Electronic Co., Ltd şirket Profili
 • Çin Shenzhen Beam-Tech Electronic Co., Ltd şirket Profili
 • Çin Shenzhen Beam-Tech Electronic Co., Ltd şirket Profili
 • Çin Shenzhen Beam-Tech Electronic Co., Ltd şirket Profili
 • Çin Shenzhen Beam-Tech Electronic Co., Ltd şirket Profili
Ana Pazar Kuzey Amerika, Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Dünya çapında
İş türü Üretici, İthalatçı, İhracatçı
Markalar ITARLIGHTS, BEMASTER
No. Çalışanları 10~50
Yıllık satış 500-2000
Yıl kurulan 2011
İhracat p.c 90% - 100%

Giriş

1. Şirket tarafından sunulan ürün ve hizmetler:

Shenzhen Beam-Tech Electronic Co., Ltd 2011 yılında, Guangdong eyaletinin güzel uluslararası metropolü Shenzhen şehrinde kurulmuştur.Şirket 8. Kat, Tongtong Huiying Merkezi, Qingquan Kuzey Yolu, Longhua Caddesi, Shenzhen Şehri, Guangdong Eyaleti'nde yer almaktadır.Biz, çeşitli LED & LEP aydınlatma lambalarının araştırma ve geliştirme, tasarım, üretim ve satışının yanı sıra özelleştirilmiş işlemenin ilgili aksesuar parçalarına ve eksiksiz bir sistem hizmetleri setine odaklanan uluslararası kapsamlı bir şirketiz.Araç aydınlatma serisi ürünlerimiz var: bisiklet lambası, elektrikli bisiklet lambası, elektrikli scooter lambası, motosiklet yardımcı farları ve fren lambaları, SUV ve Off-road araç yardımcı farları ve dış aydınlatma serisi ürünler: şarj edilebilir LED el feneri, şarj edilebilir LEP lazer el feneri, şarj edilebilir dalış feneri, projektörler, kamp lambaları;ve aksesuarlar: Li-ion pil, CNC işleme, LED optik / lens, LED sürücü / devre kartı vb.

 

2. Şirketin ana pazar kapsamı :

12 yıldan fazla süren geliştirmeden sonra firmamız yönetim ve kalite sistemini standartlaştırdı ve ISO9001-2010 Sertifikası aldı.Müşterilere OEM ve ODM özelleştirilmiş hizmetler sunmakta ısrar ediyoruz, ürünler CE, RoHS, UL, SAA sertifikaları aracılığıyla üretim sürecinde ve bir dizi kalite denetiminin tamamlanmasından sonra resmi, orijinal malzemeler ve bileşenlerdir. % 100 geçiş oranı elde etmek için.Ürünlerimiz Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, Kanada, Fransa, Almanya, Norveç, Belçika, Avustralya, Yeni Zelanda, Suudi Arabistan, Japonya, Güney Kore ve diğer ülkelere ihraç edilmektedir ve bu müşterilerle 12 yılı aşkın bir süredir iyi ilişkiler kurduk. işbirliği ilişkileri, birçok müşterinin de büyümesiyle ve tanınmış markalar alanında profesyonel hale gelir.

 

3. Şirketin ürünlerinin ana hizmet grupları veya endüstrileri:

Şirket, itarlights & beamaster ile tescilli ticari markalara sahiptir, araç aydınlatması ve aksesuarları serisi bisiklet, motosiklet, E-kaykay ve diğer binicilik ve SUV & Off-road araçlarında yaygın olarak kullanılmaktadır;dış mekan aydınlatma ve aksesuar serisi, polis, askeri, itfaiye, av timi ve kitlesel kalabalık için, açık hava macerası, arama uyarısı, dağcılık araştırması, açık hava kampı için;şarj edilebilir pil serisi, sıkı kalite yönetimi nedeniyle lambalarda, elektronik cihazlarda, ev aletlerinde, güneş enerjisi depolamasında yaygın olarak kullanılmaktadır, ürünlerimiz birçok müşterinin güvenini, yüksek geri satın alma oranını kazanmıştır.

 

4. Şirketin gelecekteki gelişim yönü:

“Dürüstlük Odaklılık, Kalite Garantisi, Global bağlılık” şirketimizin doktrinidir.Müşterilerin artan ihtiyaçlarını karşılamak için körü körüne "çıkarların maksimizasyonu" düşüncesinin peşinden gitmek yerine "samimi müşteri hizmetleri, uygun maliyetli ürünler, verimli çözümler" sunmaya devam ediyoruz."Müşteriler", "tedarikçiler", "çalışanlar" ve "şirket"i bir çıkar topluluğu olarak görüyoruz.

 

5.Organizasyonel yapı: Profesyonel bir tasarım ve araştırma ekibimiz, mükemmel kalite kontrol ekibimiz, yetenekli üretim ve montaj ekibimiz var.Müşterilerimize pazar fırsatlarını kazanmaları için güçlü bir garanti sağlamak için müşterilere gerekli örnekleri en hızlı sürede sağlayabilir, siparişleri hızlı bir şekilde düzenleyebilir ve seri üretim kalitesini ve teslimat süresini sıkı bir şekilde kontrol edebiliriz!

 

6.Şirket avantajları:

 • Toplu sipariş ürünlerinde 12 yıldan fazla deneyime sahibiz ve birçok Amerikalı ve Avrupalı ​​müşteriyle uzun vadeli ilişkiler kuruyoruz ve kalite kontrolünde zengin deneyim biriktiriyoruz.
 • Orijinal tasarım kopyasını sağlayabilir, OEM veya ODM'yi kabul edebilir ve ürünlerin tüm özelleştirme setini hammaddelerden, her parçanın yapı sürecinden, bitmiş ürünlerden ve ilgili destekleyici malzemelerden ustaca tamamlayabiliriz.
 • Ürünlerimiz yüksek bir görünüm düzeyine sahiptir ve tümünde orijinal malzeme ve parçalar kullanılmaktadır.
 • 7-15 gün içinde özelleştirilmiş örnekleri verimli bir şekilde sağlayabiliriz.
 • Siparişlerimizin teslim süresi gerçekten kısa, genellikle sadece 15 ~ 30 gün.
 • Ürünlerimiz, %100 nitelikli orana tam olarak ulaşmak için üretim sırasında ve sonrasında birden fazla kalite denetimine sahiptir.
 • Satış sonrası servis: Garantimiz 1-3 yıl sürer;Herhangi bir sorun olması durumunda müşteri hizmetleri size 24 saat içinde cevap verecektir.

 

7.Şirket üretkenliği:

 • CNC işleme için 20'den fazla CNC torna tezgahı ve 18 CNC freze tezgahı bulunmaktadır.
 • LED optikleri özelleştirmek ve üretmek için 10'dan fazla enjeksiyon kalıplama makinesi ve üç profesyonel optik tasarımcı var.
 • 2 elektronik mühendisi ve 6 yüksek güçlü led ışık ürün mühendisi bulunmaktadır.
 • 2 adet ürün montaj hattı ve 1 adet ürün test hattı bulunmaktadır.
 • Piller ve pil paketleri için bir üretim hattı bulunmaktadır.

Geçmiş

Temmuz 2011'de, esas olarak yüksek kaliteli bisiklet lambaları satan Shenzhen Beam-Tech Electronic Co., Ltd. kuruldu.

 

2012 yılında, Beam-Tech kademeli olarak yeni bisiklet lambaları geliştirdi ve farklı aydınlatma parlaklığı, radyasyon açıları ve şekiller tasarladı.Ürünlerimiz Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri, Avustralya ve diğer ülkelerdeki marka sahipleri tarafından tercih edildi ve o andan itibaren özelleştirilmiş hizmetlere başladık.

 

2013 yılında şirket, pazar tarafından tanınan ve Avustralya'da tanınmış bir zincir mağazasında satılan farklı kişiselleştirme ihtiyaçlarına göre bir dizi bisiklet lambası tasarladı.Aynı yıl, bir İngiliz dergisinin çeşitli marka bisiklet farlarını değerlendirmesinde, şirketimizin ürünleri ikinci sıradaki mükemmel sonucu aldı.

 

2014 yılında şirketin özelleştirilmiş bisiklet lambaları iyi satmaya devam etti.Pazarın farklı ihtiyaçlarını karşılamak için diğer profesyonel alanlarda ürünle ilgili aksesuarlar ve lamba aksesuarları da özelleştirilmeye ve kişiselleştirilmeye başlandı.

 

2015 yılında, şirketin yüksek kaliteli ürünleri ve hizmetleri sayesinde müşterilerin güvenini kazandı ve motosiklet yardımcı lambaları, fren lambaları ve aksesuarlarını içeren eksiksiz bir özelleştirme setini dahil etmeye başladı.

 

2016 yılında, ışıklarımızla eşleşen pil paketleri, tutarlı mükemmel kalite performansı nedeniyle çeşitli pillerin toplu olarak özelleştirilmesini kazandı.Aynı zamanda, ısıtma takımları ve ısıtma eldivenleri için uygun piller gibi diğer profesyonel alanları da kapsar.

 

2017 yılında şirket dış aydınlatma ürünleri geliştirmeye ve tasarlamaya başladı.

 

2018 yılında şirket yeni el feneri ürününü piyasaya sürdü ve toplu özelleştirme hizmetine başladı.

 

2019 yılında şirket, laboratuvar kullanımına uygun ultra yumuşak el fenerleri gibi farklı sahnelere ve insan gruplarına uygun özel el feneri ve ışıldak geliştirmeye devam etti;uyarılar, avcılık ve yangınla mücadele için uygun ultra uzun menzilli el fenerleri;güçlü penetrasyona sahip dalış fenerleri;çalışma ve kamp için taşınabilir projektörler…

 

2020'de şirketin aydınlatma ürünlerinin kalitesi, yansıtıcı kaplar, lensler, CNC donanım işleme, kalıp açılan plastik parçalar vb. gibi çeşitli lamba bileşenlerinin toplu olarak özelleştirilmesini kazandı.

 

2021 yılında salgın ortamında kişisel ulaşım bir trend haline geldi.Müşterilerin ihtiyaçlarına yanıt olarak şirket, aydınlatma serisini elektrikli bisiklet lambaları, elektrikli scooter lambaları ve SUV & Off-road araç yardımcı lambaları alanlarına genişletti.

Hizmet

1.Hizmet ilkesi: Firmamız her zaman "Önce Kalite, Önce Verimlilik, İstikrarlı Tedarik, Dürüstlük Temelli, İtibar En Yüksek" hizmet ilkesine bağlı kalmıştır.

 

2. Satış sonrası servis:

 • Temel garanti süresi: 12 ay;Uzun vadeli müşteriler için garanti süresi: 24 ay.
  Normal şartlarda istenmeyen kötü sorunlar ortaya çıkarsa, yeni siparişlerle birlikte birkaç ücretsiz yeni ürün göndereceğiz.
 • Yanıt süresi: Kullanıcılardan bildirim aldıktan sonra 24 saat içinde satış sonrası teknik destek sağlamayı garanti ediyoruz.

 • Aksesuarlar: Ürünlerle birlikte gerekli aksesuarlar müşteriye sağlanır.

 • Ücretsiz numuneler: Yeni müşteriler için numune ücretleri, büyük siparişlerde aşamalı olarak iade edilir;Eski müşterilere ücretsiz numuneler (özel/tasarım dahil) sağlanabilir.

3.Ürün paketleme yöntemi: Müşterinin özel gereksinimlerine ek olarak, genellikle ürünün özelliğine göre uygun iç ve dış ambalajı seçeriz.

 • İç ambalaj: Öncelikle ürünleri uygun koruyucu malzemelerle ayrı ayrı kaplayın ve daha sonra ürünler arasındaki çarpışmayı ve hasarı etkili bir şekilde önlemek için yapılarına göre düz ve kompakt tutun.
 • Dış ambalaj: Hepsi en kaliteli ve en sert çok katmanlı çukur kağıdı olan yüksek kaliteli kartonları seçiyoruz, bu da uzun mesafeli nakliye sırasında hasarı büyük ölçüde önlüyor.Ayrıca, tüm dış kutu, ürünü herhangi bir kazara hasardan iyi koruyabilen dış kutunun su geçirmez ve neme dayanıklı performansını büyük ölçüde artıran, yüksek kaliteli şeffaf bandın ölü açısı olmayan 360 derecelik bir açıyla sarılır.

4. Ulaşım modları: DHL, UPS, Fedex, Hava taşımacılığı, Deniz taşımacılığı, Demiryolu taşımacılığı.

 

5.Ödeme yöntemleri:TT (Banka havalesi), Alibaba Ticaret Güvencesi Siparişleri, Western Union, PayPal.

 

Süreçte ödeme, havale, teslim süresi ve yöntemi hakkında sık sorulan sorular.

 1. Kanada veya Avustralya'ya sipariş gönderebilir misiniz?
  Evet yapabiliriz.dünyadaki tüm ülkelere sipariş gönderebiliriz.
 2. Hangi teslimat yöntemini kullanıyorsunuz?ve teslim süresi?
  EMS, DHL, FedEx, UPS, TNT.Hepsinin takip numaraları vardır, bu nedenle teslimat ilerlemesini istediğiniz zaman ilgili ekspres şirketin resmi web sitesinde kontrol edebilirsiniz.Gerçek duruma göre en iyisini seçeceğiz.Bir teslimat şirketinin kayıtlı üyesiyseniz, mallarınızı doğrudan nakliye için doğrudan onlara da gönderebiliriz.
 3. Kargo ücreti ne kadar?
  Ortalama ücret, 500 gramda (kaba ağırlık) 30-50$'dır.
  Uzak alan ve fazla kilolu parsel ekstra ödeme yapmalıdır.
 4. Nasıl ödeyebilirim?
  TT (Banka havalesi), Alibaba Ticaret Güvencesi Siparişleri, Western Union, PayPal.
 5. Siparişimi göndermem ne kadar sürer?Örnek sipariş, ödemenizin alındığını onayladıktan sonra yaklaşık 7 ila 15 iş günü sürer.Büyük mal siparişleri yaklaşık 10 ~ 30 iş günü sürecektir. Daha sonra, sizi rahatlatmak için en kısa sürede size tüm ayrıntıları anlatacağız.
 6. Herhangi bir numune veya minimum sipariş miktarı var mı?Evet, her zaman numune siparişinin hizmetini veriyoruz, sadece numune ücretini sağlamanız gerekiyor.Büyük siparişler, genellikle 200'den fazla set olmak üzere farklı ürünlere dayanacaktır.
 7. Ya aramızda bir yanlışlık veya itiraz olursa?
  Lütfen sakin olun ve daha fazla iletişim için bizimle iletişime geçin.daha iyi bir sonuç alırsınız.
  İletişimden önce olumsuz yorumlar veya aşırı suistimal edip sonra sorununuzu çözmemizi beklemek akıllıca bir adım değildir.
 8. Başka nasıl soru sorabilirim?
  Bizimle çevrimiçi olarak iletişime geçebilir veya aşağıdan bize mesaj bırakabilirsiniz.

Ekibimiz

Çin Shenzhen Beam-Tech Electronic Co., Ltd şirket Profili 0Çin Shenzhen Beam-Tech Electronic Co., Ltd şirket Profili 1

Mesaj bırakın