Üretim hattı

Shenzhen Beam-Tech Electronic Co., Ltd fabrika üretim hattı 0Shenzhen Beam-Tech Electronic Co., Ltd fabrika üretim hattı 1

Shenzhen Beam-Tech Electronic Co., Ltd fabrika üretim hattı 2

Shenzhen Beam-Tech Electronic Co., Ltd fabrika üretim hattı 3

Shenzhen Beam-Tech Electronic Co., Ltd fabrika üretim hattı 4

 

Firmamız mükemmel kaliteyi sağlamak için CNC işleme ekipmanları, otomatik CNC torna tezgahı, hassas görüntü ölçüm makinesi ve diğer gelişmiş ekipmanları tanıttı.Tam bir gelişmiş beş eksenli CNC setinin piyasaya sürülmesi, bir klip konumlandırma sağlayabilir ve çoklu proses işlemlerini tamamlayabilir.Oldukça konsantredir ve üretim verimliliğini büyük ölçüde artırır.Otomatik CNC torna tezgahı gerçekten güvenilirdir, bu nedenle ultra yüksek hızlı kesme ve ultra hassas işleme için kullanılabilir.Her ikisi de yüksek hassasiyetli lamba kabuğu, ışık reflektörü ve diğer parçaları üretmek için koordine edebilir. Japan nissei enjeksiyon kalıplama makinesi, hızlı tepki ve iyi stabiliteye sahip hassas servo sürücüye sahiptir.Yüksek hassasiyetli, yüksek ışık geçirgenliği efektli lens üretebilir.

 

Fabrikamız ve uzun vadeli işbirliği fabrikamız, gelişmiş CNC işleme ekipmanı ile toplam 3.000 metrekareden fazla alana sahiptir.Aylık üretimimiz 100.000 parçaya ulaşabilir ve birinci sınıf kalite yönetim personelinin gözetimi ile.Ürünlerimiz CE, RoHS, UL, SAA ve diğer sertifikaları geçmiştir.Ayrıca, Ar-Ge departmanımız ayda 15-30 yeni ürün geliştirebilir ve 7-15 gün içinde özel numuneleri tamamlayabilir.

 

1. CNC işleme için 20'den fazla CNC torna tezgahı ve 18 CNC freze makinesi bulunmaktadır.

2. LED optiklerini özelleştirmek ve üretmek için 10'dan fazla enjeksiyon kalıplama makinesi ve üç profesyonel optik tasarımcı var.

3. 2 elektronik mühendisi ve 6 yüksek güçlü LED ışıklı ürün mühendisi vardır.

4. 2 adet ürün montaj hattı ve 1 adet ürün test hattı bulunmaktadır.

5. Piller ve pil paketleri için bir üretim hattı vardır.

 

OEM / ODM

Şirket, orijinal tasarım belgeleri sağlayabilir ve ürün şekli, iç yapı, devre kartı, bakır ve alüminyum alt tabaka, yansıtıcı kap, lens, silikon ve plastik parçalar vb. dahil olmak üzere aydınlatma armatürlerinin ve bunların parça ve aksesuarlarının OEM ve ODM'sini kabul edebilir. Ürün aksesuarları tamamen özelleştirilmiş braket, tel, pil ve diğer ilgili seriler olabilir.

Müşterilerin özel gereksinimlerine göre standartlaştırılmış ürün özelleştirme hizmeti sağlayabiliriz. Esas olarak iki ana türe ayrılır:

Çözüm 1: müşteri tasarım çizimlerini sağlamalıdır ve çizimlere göre tüm detayları teyit edeceğiz ve numunelerin üretilmesini sağlayacağız.

Çözüm 2: Müşteri tasarım çizimleri sağlayamıyor ancak genel fikirler veya el eskizleri sağlayabiliyorsa, genel yapıyı tamamlamak için bu bilgilere dayanarak 3D modelleme yapacağız ve daha sonra kabul için müşteriye göndereceğiz ve numunelerin yapılmasını ayarlayacağız. Onayla.

Örneğin, tasarım çizimleri sağlayamayan, ancak yalnızca genel gereksinimleri ve elle çizilmiş eskizleri sağlayabilen Amerikalı bir müşteri için aşağıdaki gibi bir örnek tamamlayabiliriz:

Müşterilerin özel gereksinimlerine göre standartlaştırılmış ürün özelleştirme hizmeti sağlayabiliriz. Esas olarak iki ana türe ayrılır:

İlk olarak, müşteri tasarım çizimlerini sağlamalıdır ve çizimlere göre tüm detayları teyit edeceğiz ve numunelerin üretimini ayarlayacağız. İkincisi, müşteri tasarım çizimleri sağlayamıyor ancak genel fikirler veya el çizimleri sağlayabiliyorsa, yapacağız genel yapıyı tamamlamak için bu bilgilere dayanarak 3D modelleme yapmak ve daha sonra kabul için müşteriye göndermek ve onaydan sonra numune yapmak için düzenlemek. Örneğin, tasarım çizimleri sağlayamayan bir Amerikalı müşteri için bir numune tamamlayabiliriz, ancak yalnızca aşağıdaki gibi genel gereksinimleri ve elle çizilmiş eskizleri sağlayabilir:Shenzhen Beam-Tech Electronic Co., Ltd fabrika üretim hattı 0

 

Yukarıdaki bilgilere dayanarak, aşağıdaki resimde gösterildiği gibi 3D modellemeyi hızlı bir şekilde tamamladık:

 

Shenzhen Beam-Tech Electronic Co., Ltd fabrika üretim hattı 1

Misafirlere teyit ettirdikten sonra numune yapmaya başladık.Numunelerin bileşenleri, CNC işleme ve alüminyum kabuğun yüzey oksidasyon işlemine, CREE XHP70.2 LED MCPCB özelleştirmesine, optik lensin özelleştirilmesine, silikon telin özelleştirilmesine bölünmüştür ve son olarak test için misafirlere bitmiş ürünlere monte edilmiştir.

Hammaddeden her bileşen yapısal sürecine ve bitmiş ürünlere kadar ürünlerin genel özelleştirmesini tamamlama konusunda yetenekliyiz.7-15 gün içinde özelleştirilmiş numuneleri verimli bir şekilde sağlayabiliriz ve toplu sipariş ürünlerinin sevkiyat süresi çok kısadır, genellikle sadece 15-30 güne ihtiyaç duyar.

 

Ar-Ge

Ar-Ge ekibimiz 2 elektronik mühendisi, 6 yüksek güçlü LED ışık ürün mühendisi ve 3 profesyonel optik tasarımcıdan oluşmaktadır.

Yeni ürün araştırma ve geliştirme süreci birkaç önemli bölümden oluşmaktadır.

 

İlk aşamada: pazarlama departmanı pazar talebini araştırır.Şirketin incelemesi, tartışması ve onayından sonra, yeni ürünlerin araştırılması ve geliştirilmesi ile ilgili bilgiler, ürün fonksiyonlarını tasarlamak için ürün mühendisine teslim edilecektir.

İkinci aşamada: ürün mühendisi ilgili ürün yapısını ve şeklini tasarlar.Tüm sürecin 3D modelleme ile simüle edilmesi gerekiyor.

Üçüncü aşamada: yapı tamamlandıktan sonra, elektronik mühendisi devre kartını ürün yapısına ve boyutuna göre ürün işlevini gerçekleştirmek için birbirine uyacak ve ayarlayacak şekilde tasarlayacaktır.

Dördüncü aşamada: optik tasarımcılar, ürünün optik tasarımını gerçekleştirmek için optik eğri tasarım yazılımı aracılığıyla lüminesansı simüle eder.

Beşinci aşamada: Tüm parçalar yerine yerleştirildikten sonra, bitmiş ürünün montajından üretim departmanı personeli sorumlu olacaktır.

Son olarak: ürün 1-2 haftalık bir test dönemine girer.Test sırasında, farklı etkileri test etmek için genellikle birden fazla farklı numune yapılır.Test çok önemlidir.Bir ürünün test edilmesi şunları içerir: ürünün aydınlatmasının entegre bir top ile test edilmesi;ürünün işlevinin makul olup olmadığını ve her bir bileşenin eşleşmesinin mükemmel olup olmadığını tespit etmek için yüzlerce döngü ürün yaşlanma testi (pil şarj etme ve boşaltma performansını test ederken);su geçirmezlik performansını test etmek için su altında birkaç saat bekletmek;silikon bileşenlerin çekme testi;plastik parçaların ekstrüzyon testi.

 

Birden fazla testten sonra ürün, nitelikli bir duruma getirilir ve ardından piyasaya sürülür.Bu nedenle firmamız iyi bir üne ve istikrarlı müşterilere sahiptir.

Mesaj bırakın